WhatsApp Sipariş Hemen Ara

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz üzerinden online ve güvenli ödeme sistemlerimiz sayesinde beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de Çanakkale Yenice  ve Çan’da bulunan mağazalarımıza gelerek sipariş verebilirsiniz. Online siparişlerinizi tamamladıktan sonra grafikerlerimiz WhatsApp üzerinden sizinle iletişime geçecektir.

Dünyanın her ülkesine ve her şehrine davetiye gönderiyoruz. Bununla birlikte Türkiye’nin tüm il, ilçelerine ürünleri ulaştırmaktayız. Türkiye dışına sipariş edilen ürünler, ülke ve ürün kilosuna göre hesaplanarak minimum kargo ücretleri ile gönderilmektedir.

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünü Hemen Al butonuna basarak dolduracağınız formun akabinde, yaklaşık 3-4 saat içerisinde sizlere davetiye tasarımını Whatsapp üzerinden veya mail olarak atacağız. Attığımız tasarımı onayladıktan sonra dijitalle bastıklarımızı aynı gün yada ertesi gün içerisinde davetiyelerinizi kargoya teslim ediyoruz. Yaldız ve Gofre gibi baskılarda süreç uzamaktadır. Bu süre için net bilgiyi bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Baskılarımız 300 Gr. Mat Kuşe Kağıdına Baskı Olmaktadır. (Kartpostal ve Tebrik Kartlarıyla Aynı Kağıda Baskı Olmaktadır.) Kesinlikle ince ve kalitesiz değildir. Katalog davetiyelerimizde ise seçmiş olduğunuz modele göre kağıt ve zarf kalitesi değişmektedir.

Evet, hatta bunun aksi mümkün değildir. Siz siparişi verdikten hemen sonra Grafikerlerimiz sizin seçtiğiniz ürünü, sizin bilgilerinizle tasarlayarak Whatsapp telefon numaranıza veya mailinize bir resim dosyası atarlar. Gerekli değişiklikler, düzenlemeler yapılarak Siz bilgilerinizi ve tasarımı kontrol edip onayladıktan sonra davetiyeniz baskıya alınır ve en hızlı bir şekilde kargoya verilir.

Tabi ki, davetiyenize neyi yazdırıp neyi yazdırmayacağınız tamamen sizin taktirinizdedir. Anne Baba adları, soy isimler, kına, düğün, alay ya da yöreye göre değişebilen tüm bilgileri yazdırıp yazdırmamak tamamen sizin kararınız. Arzu etmeniz halinde de düğün davetiyesi yanında ilave kına davetiyesi de bastırabilirsiniz.

Evet sitemizden veya kendinizin belirleyeceği herhangi bir davetiye sözünü yazdırabilirsiniz, beğendiğiniz davetiyenin üzerindeki davetiye sözüne bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Örnek davetiye sözlerine sitemizden  bakabilirsiniz.

Firmamız yalnızca Aras Kargo ile ücretsiz gönderi yapmaktadır.

Ödeme yöntemi olarak PAYTR altyapısını kullanmaktayız ve Comodo 256 Bit SSL sertifikası ile verileriniz güvenilir bir şekilde saklanmaktadır. Tüm kartlarla güvenli ve taksitli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

• Havale, EFT, FAST (Davetiye Tasarımınız’dan Sonra Ödeme için Hesap Bilgileri Gönderilir ve Ödeme Sonrası Baskı İşleme Alınır.)
• Kapıda Ödemelerde bazen suistimal edildiği için %20 kapora alınıp geri kalan ödemenizi Kapıda Kargo Firmasına Yapabilirsiniz.
• Kredi Kartı İle Ödeme

Daha önceden basılmış olan kampanyalı davetiyelerimizden baskı ve kağıt kalitesini görebilmeniz açısından 10-15 adet göndermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla alıcı ödemeli gönderim yapmaktayız.

İade ve iptal şartlarımıza aykırı olmayan tüm durumlarda iptal işlemlerinde yardımcı olmaktayız. Baskıya alınmış olan siparişleriniz kişiye özel ürün olduğu için iptal edilemez.

Siparişiniz sonrasında sizlere ilettiğimiz kargo takip numarası ile siparişlerinizi ilgili kargo firmasının sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz.