Firmamız 2012 Yılında Çanakkale’nin Yenice İlçesinde kuruldu.

Uzun yıllardır Reklam, Tabela, Promosyon, Baskı ve Grafik hizmeti veren firmamız 2015 yılında Popüler Davetiyeler Markası olarak davetiye sektörüne giriş yaptı. 2019 yılında Baskı Sepette Markasını kurarak ürettiği ürünleri hiçbir aracı olmadan son kullanıcıya da satış yapma kararı aldı. Firma olarak çağımıza uygun, çözüm odaklı, hızlı ve eşsiz bir sistem kurup ister 100 adet ister 1000 adet sloganıyla yola çıkarak ekonomik davetiye üretimine başladık. 2022 yılında sizlerden gelen talepler doğrultusunda Çanakkale’nin Çan ilçesinde de şube açılışımızı yaptık.  

Baskı Sepette Markası olarak her bütçeye uygun, davetiye ihtiyacınızı online olarak sipariş edebileceğiniz bir alt yapı oluşturup sürekli yeniliklere açık olarak kendi firmamızda üretilen ürünleri doğrudan hızlı ve ekonomik olarak sizlere ulaştırmaktayız. Geniş kitlelere hitap eden ve yıllardır benimsediğimiz uygun fiyatlı ürün anlayışı firmamızı bir adım öne taşımıştır.


Her zaman alıcının yanında olmayı tercih eden markamız en mutlu ve en özel gününüzde de yanınızda olmayı hedefliyor. Bu güzel günde hak ettiğiniz çeşitliliği, kaliteyi ve hizmeti tek bir adreste toplamaya çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. 

Baskı Sepette Ailesi sizlere güven, kalite ve sorunsuz teslimat hizmeti sunar.

Misyonumuz

Teknolojinin bizlere sunmuş olduğu imkanları en iyi bir şekilde değerlendirerek, sizler için dünyanın en iyi makineleri ile en güzel ve en şık davetiyeler sunduğumuza inanıyoruz. Bu durum bizlere gelecek planlarımız için de iyi bir ilham kaynağı olmaktadır.

Davetiyelerin zamanında adrese ulaştırılması, üzerinde özenle durduğumuz diğer bir konudur. Çünkü zamanlamanın da ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Davetiyelerinizi sizler için alın teriyle ve özenle ürettikten sonra, en ufak bir şekilde hasar almadan tam olarak sizlere belirttiğimiz teslimat tarihinde ulaştırmak, bizim için son derece önemli bir husustur ki, şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz binlerce  teslimatta bunu başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Şirketimiz bünyesinde; tasarımdan baskı ve kesim birimine kadar her bir birimin en iyi bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesini amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda özellikle de tasarım aşamasında, alanında deneyimli, eğitimli ve profesyonel grafikerlerimiz sizlerin beklentilerini dikkate alarak en eşsiz davetiye modellerini tasarlamaktadır.  . Pek çok firma ve davetiye satış sitelerinde bulamayacağınız eşsiz desenlere sahip modelleri başarılı bir şekilde sizler için üretilip ve zamanında adresinize teslim edilmiştir. Bu başarılarımız sayesinde kullanmakta olduğumuz teknolojik imkanlarımız ile yeni müşterilerimizin de “tasarım, grafik, baskı” konusunda beklentilerini en iyi bir şekilde karşılayabileceğimize inanmaktayız.

Vizyonumuz

Gelecek ve yarınlar için pek çok planımız var ve bu planları gerçekleştirmeye her gün bir adım daha yaklaşıyoruz. En başta; siz değerli müşterilerimizin memnuniyet ve güvenini kazanmayı sonra para kazanmayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda; teknolojik imkanlar ile sahip olduğumuz tecrübeyi de birleştirerek, sizler için eşsiz tasarımlara sahip, yeni davetiye modelleri yapmaya devam edeceğiz. Bu davetiyeler için grafik ve görsel kaliteyi ön planda tutacağımız kadar, fiyat bakımından da makul seviyede olmasını sağlamaya devam edeceğiz. Bu sayede müşterilerimiz ihtiyaç duydukları en güzel davetiye modelleri için bir servet harcamalarına gerek kalmadan sahip olacaktır. Her zaman olduğu gibi, gelecekte de alanında en uygun davetiye fiyatı sunmaya devam edeceğiz. Tabi ki en uygun fiyatı verirken kalitemizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Bizleri tercih etmelisiniz çünkü;

● Beklentileriniz doğrultusunda en özel davetiye tasarımlarını ortaya çıkarıyoruz!
● Zamanında teslimatın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu sebeple teslimat için sizlere kesin bir tarih aralığı veriyoruz ve teslimatı aksaksız gerçekleştiriyoruz.
● Piyasada en ucuz davetiyeleri üreten firmalardan birisiyiz dersek, bu yanlış olmaz! Ancak sizlere uygun fiyat teklifi sunuyor olduğumuzdan dolayı da asla kaliteden ödün vermiyoruz!
● Sizlere düğün davetiyeleriniz için her aşamada destek ve bilgi vermekteyiz. Güler yüzlü ve alanında deneyimli personellerimiz sizlere en iyi bir şekilde yardımcı olacaktır, ve en güzel günleriniz için sizlerin istediği gibi en güzel davetiye modelleri sunmak için sürekli çalışmaktadır.

Sonuç olarak; şimdiye kadar tüm bu hizmet kriterlerimizi başardığımız gibi, şimdiden sonra da bunu başaracağız. Modellerimizi daha da geliştirerek, her isteğe, her zevke uygun modellerimizi arttırmak ve yüksek müşteri memnuniyeti ile satışlarımızı devam ettirmek hedeflerimizden sadece biridir. Sizlerin memnuniyeti, bizlerin gücü olmaktadır.